fbpx
ARTA NITAJ PUNON NË KËTË KLUB NATE NË DUBAI

ARTA NITAJ PUNON NË KËTË KLUB NATE NË DUBAI

    12 Jun 2021

U bë e njohur si pa pritur e pa kujtuar. Arta Nitajn, vajzen pejane...

Ekskluzive: Marrëveshja e Brukselit, Kosovë-Serbi

Ekskluzive: Marrëveshja e Brukselit, Kosovë-Serbi

    12 Jun 2021

Republika e Kosovës dhe Serbia ka nënshkruar një sërë marrëveshje në Bruksel për normalizim...

Hoxha kosovar tregon nëse është haram shitja e lojëve në futboll

Hoxha kosovar tregon nëse është haram shitja e lojëve në futboll

    12 Jun 2021

Hoxha Osman Musliu në kuadër të nisjes së Kampionati Europian “EURO 2020”, ka treguar...

Lajm i madh! Gjermania e merr vendimin e mirë për Kosovën

Lajm i madh! Gjermania e merr vendimin e mirë për Kosovën

    12 Jun 2021

Të dielën (13.06.) qeveria gjermane do të heqë rajone të tjera nga lista e...

Kështu të jetë moti në këtë fundjavë dhe javën e ardhshme

Kështu të jetë moti në këtë fundjavë dhe javën e ardhshme

    12 Jun 2021

Prishtina Weather ka joftuar motin që do të mbajë këtë fundjavë dhe javën e...

150 euro gjobë edhe për ferizajasin që kaloi në vijë të plotë

150 euro gjobë edhe për ferizajasin që kaloi në vijë të plotë

    12 Jun 2021

Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, sot, ka pranuar një informatë (foto dhe video)...

E papritur, analisti kërkon tërheqjen e Kosovës nga dialogu me Serbinë, tregon arsyjen

E papritur, analisti kërkon tërheqjen e Kosovës nga dialogu me Serbinë, tregon arsyjen

    12 Jun 2021

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka folur ditë më parë për dialogun me Kosovën,...

“Gjithçka do të kishte marrë fund”, zbulohet cili projekt i Thaçit dhe Hotit mbeti në gjysmë kur u nisën për SHBA

“Gjithçka do të kishte marrë fund”, zbulohet cili projekt i Thaçit dhe Hotit mbeti në gjysmë kur u nisën për SHBA

    12 Jun 2021

Deklarata e Palmerit, paralajmërohet lu.ftë dhe përsëritje e këtij skenari për Kosovën Kohë më...

“U parandaluan përfundimisht lojërat e Ramës dhe Vuçiq”, pse vendimi i Biden është i rëndësishëm për Kosovën e Shqipërinë

“U parandaluan përfundimisht lojërat e Ramës dhe Vuçiq”, pse vendimi i Biden është i rëndësishëm për Kosovën e Shqipërinë

    12 Jun 2021

Vendimi më i ri i presidentit të SHBA-ve Joe Biden, dha porosi të qarta...

“Mos më rrëzoni se mandej…”, deputetja e VV’së: Ja çka deshi të thotë Kurti

“Mos më rrëzoni se mandej…”, deputetja e VV’së: Ja çka deshi të thotë Kurti

    12 Jun 2021

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli, ka treguar se çfarë ka dashur të thotë...