fbpx
Akuzohen dy persona sepse kanë detyruar njerëz të votojnë Listën Serbe

Akuzohen dy persona sepse kanë detyruar njerëz të votojnë Listën Serbe

    16 Oct 2019

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, ka ngritur aktakuzë ndaj të...

Vëllezërit binjakë votojnë me një dokument në Klinë

Vëllezërit binjakë votojnë me një dokument në Klinë

    06 Oct 2019

Në shkollën fillore “Dëshmorët” në Klinë është arrestuar një komisionere dhe një votues. Vlora...

Kosova në heshtje zgjedhore

Kosova në heshtje zgjedhore

    05 Oct 2019

Kosova tanimë është në heshtje zgjedhore deri të dielën kur edhe mbyllën vendvotimet. Partitë...