fbpx
Takohen Albin Kurti e Vjosa Osmani

Takohen Albin Kurti e Vjosa Osmani

    30 Oct 2019

Albin Kurti e Vjosa Osmani janë takuar gjatë ditës së sotme. Kandidati për kryeministër...

Kurti dhe Osmani përfundojnë takimin e parë

Kurti dhe Osmani përfundojnë takimin e parë

    10 Oct 2019

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë përfunduar takimin e parë të enjten për të...

Vjosa Osmani pranon koalicionin me VV

Vjosa Osmani pranon koalicionin me VV

    09 Oct 2019

Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani me anë...

Grenell takon Kurtin, Mustafën e Osmanin

Grenell takon Kurtin, Mustafën e Osmanin

    09 Oct 2019

Përfaqësuesi Special i Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori, Richard Grenell...

Osmani thotë se duhen numëruar të gjitha votat për të diturin fituesin e zgjedhjeve

Osmani thotë se duhen numëruar të gjitha votat për të diturin fituesin e zgjedhjeve

    06 Oct 2019

Vjosa Osmani, kandidatja për kryeministër nga LDK tha se duhet të pritet që të...