fbpx
Arrestohet zyrtarja e tatimit në pronë për keqpërdorim detyre

Arrestohet zyrtarja e tatimit në pronë për keqpërdorim detyre

    30 Oct 2019

Është arrestuar një e dyshuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare. Zyrtarja në fjalë lëshonte...

Katër incidente zjarri në 24 orët e fundit në Kosovë – katër persona kërkojnë ndihmën e mjekut

Katër incidente zjarri në 24 orët e fundit në Kosovë – katër persona kërkojnë ndihmën e mjekut

    28 Oct 2019

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se gjatë...

Gjendet një kafkë në stadium

Gjendet një kafkë në stadium

    27 Oct 2019

Policia ka gjetur në Prishtinë një kafkë e cila dyshohet të jetë e njeriut....

Arrestohen tre policë në veri të Mitrovicës

Arrestohen tre policë në veri të Mitrovicës

    24 Oct 2019

Inspektorati Policor i Kosovës ka arrestuar të enjten në mëngjes tre policë në veri...

Goditja fatale për këmbësoren 28-vjeçare

Goditja fatale për këmbësoren 28-vjeçare

    23 Oct 2019

Sot rreth orës 12:00, në rrugën Komoran – Carralevë , ka ndodhur një aksident...

Arrestohet një person për uzurpim të pronës

Arrestohet një person për uzurpim të pronës

    21 Oct 2019

Hetuesit policor në Mitrovicë kanë arrestuar një person të dyshuar për kryerje të veprës...

Personat e arrestuar në Mitrovicë ishin nën ndikim të grupit kriminal të Radoiçiqit

Personat e arrestuar në Mitrovicë ishin nën ndikim të grupit kriminal të Radoiçiqit

    16 Oct 2019

Policia e Kosovës dhe Prokuroria Speciale kanë mbajtur konferencë për media lidhur me arrestimet...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e një të dyshuari

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e një të dyshuari

    12 Oct 2019

Policia e Kosovës, Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, ka siguruar autorizimin e Prokurorisë...

Arrestohen një polic dhe një qytetar, dyshohen për haraç

Arrestohen një polic dhe një qytetar, dyshohen për haraç

    12 Oct 2019

Inspektorati Policor i Kosovës, respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve të IPK-së kanë arrestuar...

Sekuestrohen barnat pa banderola në Prizren

    04 Oct 2019

Policia e Kosovës së bashku me inspektoratin farmaceutik kanë realizuar bastisjet në nëntë barnatoret...