fbpx
Ndarja e ulëseve në Kuvendin e Kosovës sipas votave të numëruara deri tani

Ndarja e ulëseve në Kuvendin e Kosovës sipas votave të numëruara deri tani

    29 Oct 2019

Ndarja e ulëseve në Kuvendin e Kosovës sipas votave të numëruara deri tani Pas...

PDK-ja thotë se aktivistë të VV-së kanë sulmuar veprimtarin e kësaj partie në Ferizaj, Jakup Sabedinin

PDK-ja thotë se aktivistë të VV-së kanë sulmuar veprimtarin e kësaj partie në Ferizaj, Jakup Sabedinin

    29 Oct 2019

Dega e PDK-së në Ferizaj ka thënë se të shtunën e kaluar aktivistë të...

Numërohen të gjitha votat me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta

Numërohen të gjitha votat me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta

    26 Oct 2019

Sipas rezultateve zyrtare të KQZ-së, pas numërimit të këtyre votave, Lëvizja Vetëvendosje prinë me...

LDK denoncon sulmin ndaj vëllait të kryetarit të LDK-së në Mitrovicë nga zyrtari i PDK-së

LDK denoncon sulmin ndaj vëllait të kryetarit të LDK-së në Mitrovicë nga zyrtari i PDK-së

    06 Oct 2019

Lidhja Demokratike e Kosovës ka njoftuar sot se vëllai i kryetarit të degës së...