fbpx
Kurti thotë se nuk e ka prioritet shkarkimin e Thaçit, por bën mirë të dorëhiqet

Kurti thotë se nuk e ka prioritet shkarkimin e Thaçit, por bën mirë të dorëhiqet

    27 Oct 2019

Kryetari i Vetëvendosjes dhe njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti, ka deklaruar se nuk...

Zarfet nga Serbia do të kontrollohen bashkë me ekspertë ndërkombëtarë

Zarfet nga Serbia do të kontrollohen bashkë me ekspertë ndërkombëtarë

    14 Oct 2019

Pritet të përfundojë kontrollimi i mostrave të zarfeve të ardhura nga Serbia të cilat...

Emisari Grenell pret rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi

Emisari Grenell pret rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi

    09 Oct 2019

Zyra e Presidentit të Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media në të cilën...

Sot paraqitet edhe Presidenti Thaçi

Sot paraqitet edhe Presidenti Thaçi

    07 Oct 2019

Më shumë se 16 orë pas mbylljes së kutive të votimit, Presidenti i Kosovës,...