fbpx
Arrestohen dy fajdexhi

Arrestohen dy fajdexhi

    26 Oct 2019

Hetuesit policorë të Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, pas pranimit të...

Katër fajdexhi në paraburgim për një muaj

Katër fajdexhi në paraburgim për një muaj

    24 Oct 2019

Gjykata Themelore e Prizrenit ka vendosur nga një muaj paraburgim për katër persona që...