fbpx
Kurti-Rama takim disa orësh

Kurti-Rama takim disa orësh

    26 Oct 2019

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti është takuar...

Rama në darkë me Vuçiq e Brnabiq

Rama në darkë me Vuçiq e Brnabiq

    10 Oct 2019

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në...

Sot paraqitet edhe Presidenti Thaçi

Sot paraqitet edhe Presidenti Thaçi

    07 Oct 2019

Më shumë se 16 orë pas mbylljes së kutive të votimit, Presidenti i Kosovës,...