fbpx
Crvena Zvezda nuk lejohet të hyjë në Kosovë

Crvena Zvezda nuk lejohet të hyjë në Kosovë

    09 Oct 2019

Delegacioni i Crvena Zvezdas, i udhëhequr nga Zvezdan Terzic, dhe tifozët nuk u lejuan...

Crvena Zvezda niset për ndeshjen në Mitrovicë

Crvena Zvezda niset për ndeshjen në Mitrovicë

    08 Oct 2019

Klubi i futbollit nga Beogradi, Crvena Zvezda është nisur të martën pasdite nga Beogradi...