fbpx
Tifozja e Milanit ndan me fansat momentin e gëzueshëm

Tifozja e Milanit ndan me fansat momentin e gëzueshëm

  15 Mar 2019

Tifozja speciale e Milanit, Claudia Romani ka ndarë me fansat e saj një moment të veçantë

Ajo ka festuar në mënyrë speciale arritjen e 600 mijë ndjekësve në Instagram.

Modelja, tifoze e Milanit ka vendosur t’i “çmendë” fansat me foton e saj në rrjetet sociale.

Qirinj dhe të brendshme “hot” për fansat e saj…