fbpx
“Dridhet” Barcelona! Ja kush po mundohet ta rrëmbejë Pogban

“Dridhet” Barcelona! Ja kush po mundohet ta rrëmbejë Pogban

  08 May 2019

Paris Saint-Germain, janë gati të hyjnë në garën për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba, raporton The Sun.

Pogba dëshiron të largohet nga klubi pas mosmarrëveshjeve të vazhdueshme me menaxherin Jose Mourinho, ndonëse ai mund të jetë i gatshëm të qëndrojë në qoftë se menaxheri shkarkohet.

PSG, të cilët mendojnë se do të shmangin sanksionet financiare të Fair Play, tashmë kanë biseduar me agjentin e Pogas, Mino Raiola për një lëvizje të mundshme dhe besoj se ai është i gatshëm të bashkohet me ta.