fbpx
“Disa njerëz në Barcelonë më trajtuan shumë keq”

“Disa njerëz në Barcelonë më trajtuan shumë keq”

  15 Sep 2019

Sulmuesi i Borussia Dortmund, Paco Alcacer, ka folur për kohën e tij në Barcelonë, para përballjes në Ligën e Kampionëve të shtunën, duke zbuluar se jo të gjithë e kishin trajtuar mirë në Camp Nou.

Alcacer iu bashkua Dortmundit verën e kaluar nga Barcelona dhe tani pohon se disa persona e kishin trajtuar keq në Camp Nou, transmeton Gazeta Express.

Të martën, Dortmundi dhe Barcelona do të ndeshen në fazën grupore të Ligës së Kampionëve.

“Kam respekt për shumë njerëz dhe shumë kolegë, sepse shumë njerëz në Barcelonë më kanë trajtuar shumë mirë ndërsa disa të tjerë shumë keq”, tha Alcacer.

“Lojtarët dhe tifozët më kanë trajtuar shumë mirë, edhe pse tjerët jo”, shtoi ai. /Gazeta Express/