fbpx
6 ushqimet që e ulin shtypjen e gjakut

6 ushqimet që e ulin shtypjen e gjakut

    01 Jul 2021

FASULJA E BARDHË Në fasulen e bardhë gjendet një sasi e konsiderueshme e kaliumit,...

Ushqimet që shërbejnë si ilaçe shtëpiake në shërimin e dhimbjeve në këmbë

Ushqimet që shërbejnë si ilaçe shtëpiake në shërimin e dhimbjeve në këmbë

    01 Jul 2021

Dhimbjet në këmbë janë problem i zakonshëm, nga i cili preken njerëz të të...

Pasuria e kabinetit Kurti – deklarimet për vitin 2020 dhe 2021

Pasuria e kabinetit Kurti – deklarimet për vitin 2020 dhe 2021

    01 Jul 2021

Agjencia Kundër Korrupsionit ka filluar publikimin e regjistrave të deklarimit të pasurisë për zyrtarët...

Kandidatët e VV-së për kryetar të komunave

Kandidatët e VV-së për kryetar të komunave

    01 Jul 2021

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur se i ka shpallur zgjedhjet e brendshme për...

Mediat serbe shkruajnë për vizitën e mundshme të Kurtit në veri, ja çfarë thonë për deklaratën e tij

Mediat serbe shkruajnë për vizitën e mundshme të Kurtit në veri, ja çfarë thonë për deklaratën e tij

    01 Jul 2021

Kryeministri i Kosovës duke fol për 100 ditët e para i pyetur për vizitën...

Shtëpia megalomane 900 m2, 300 mijë euro/ Del ofertuesi i parë për t’ia ble shtëpinë e Ramushit – a do t’ia shet Haradinaj?

Shtëpia megalomane 900 m2, 300 mijë euro/ Del ofertuesi i parë për t’ia ble shtëpinë e Ramushit – a do t’ia shet Haradinaj?

    01 Jul 2021

Shtëpia prej 900 metra katror, e lideri të AAK-së, Ramush Haradinajt po kushton vetëm...

Harrojeni liberalizimin e vizave sivjet, eksperti i integrimeve tregon skenarin për 2022

Harrojeni liberalizimin e vizave sivjet, eksperti i integrimeve tregon skenarin për 2022

    01 Jul 2021

Tash e disa vite qytetarët e Kosovës janë duke pritur liberalizimin e vizave. Kjo...

A merr pagë 2 mijë e 700 euro Albin Kurti? VV-ja tregon të vërtetën

A merr pagë 2 mijë e 700 euro Albin Kurti? VV-ja tregon të vërtetën

    01 Jul 2021

Nga Lëvizja Vetëvendosje kanë reaguar pas publikimit të deklarimit të pasurisë të kryeministrit Albin...

As mos nisi për ambasadë gjermane nëse nuk e keni këtë dokument për aplikim vize

As mos nisi për ambasadë gjermane nëse nuk e keni këtë dokument për aplikim vize

    01 Jul 2021

Duke filluar nga sot personat nga Kosova që janë plotësisht të vaksinuar kundër COVID-19...

ME FOTO KËMBËN MBI KËMBË SHQIPJA TREGON TË PASMET

ME FOTO KËMBËN MBI KËMBË SHQIPJA TREGON TË PASMET

    01 Jul 2021

Shqipe Hysenaj postoi një fotografi të lezetshmë në Instagram. Ajo shihet mjaft e buzëqeshur...