fbpx

Donald Lu: Shqiptarë faleminderit që e doni Amerikën por ju nuk e doni vendin tuaj!

    21 Sep 2017

Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu, ka falënderuar shqiptarët për vlerësimin e Amerikës. Por,...

Casie Batchelor cmend Spanjen

    21 Sep 2017

Personaliteti televiziv, Casey Batchelor zbuloi edhe njëherë trupin e saj të mrekullueshëm.   Ajo...

Prishtina e madhe po vjen

    21 Sep 2017

Mirel Josa është kryetrajneri i ri i FC Prishtinës, ku debutimin do ta shenoj të...

Rama takohet me nje burrshtetas te madh

    21 Sep 2017

Gjatë qëndrimit në New York, në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të...

Delawie premton mbeshtetje per Kosovaret

    21 Sep 2017

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur në një takim njoftues,...

FFK nuk fal, denon lojtaret e Prishtines dhe Ferronikelit.

    21 Sep 2017

Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në mbledhjen e mbajtur  me datë 20.09.2017  – ditë...

KB Prishtina kerkon fitore ne Bjellorusi.

    21 Sep 2017

Sot nga ora 18:00 Kampioni i Kosoves ndeshet luan ndeshjen kthyese kunder KB Tsomski...