fbpx

Delawie premton mbeshtetje per Kosovaret

    21 Sep 2017

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur në një takim njoftues,...

FFK nuk fal, denon lojtaret e Prishtines dhe Ferronikelit.

    21 Sep 2017

Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në mbledhjen e mbajtur  me datë 20.09.2017  – ditë...

KB Prishtina kerkon fitore ne Bjellorusi.

    21 Sep 2017

Sot nga ora 18:00 Kampioni i Kosoves ndeshet luan ndeshjen kthyese kunder KB Tsomski...