fbpx

Zeka: 8000 euro telefona për Zyrën e Kryeministrit e pacientët po heqin për një gjilpërë

    21 Sep 2017

Deputeti nga Nisma për Kosovën, Milaim Zeka ka cilësuar jo të drejtë ndarjen e...

Si ta kuptoni qe mjalti qe keni blere eshte organik?!

    21 Sep 2017

Nëse dëshironi të merrni  përfitimet të cilat vijnë nga mjalti atëherë pastërtia e mjaltit është...

Zyrtare : Dardan Berisha mer vendimin per te ardhmen

    21 Sep 2017

Pas eliminimit nga liga e kampionve te KB Prishtina Dardan Berisha tani me eshte...

Diqka e papritur ndodh me Shkurte Gashin

    21 Sep 2017

Këngëtarja e mirënjohur kosovare Shkurte Gashi rrallë flitet për jetën e saj private. Ajo...

Ministrja serbe: Unë e pengova Kosovën të anëtarësohet në Interpol

    21 Sep 2017

Ministrja serbe e Drejtësisë, Nela Kuburoviq e ka shfrytëzuar tërheqjen e Kosovës nga procesi...

Mytaher Haskuka: Ndryshimi vjen me Vetevendosjen

    21 Sep 2017

Mytaher Haksuka, kandidati i Vetëvendosjes për Prizrenin gjatë fuhatës së kësaj partie që po...

Dacic provokon Pacollin : Kosova nuk i ka votat per UNESCO

    21 Sep 2017

Pas presidentit serb, Aleksandar Vuçiq edhe ministri i jashtëm serb i është kundërpërgjigjur ministrit...

Angela Martini, a je normal ?!

    21 Sep 2017

Angela Martini po vazhdon me fotot e saj provokative nëpër rrjetet sociale, por foto...

Tsmoki-Prishtina , ky eshte rezultati perfundimtar

    21 Sep 2017

Prishtina ka pësuar humbje edhe si mysafirë ndaj Tsmoki Minsk me rezultat 89:74 dhe...

Astrit Haraqija godet Isa Mustafen

    21 Sep 2017

Ish-ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Astrit...