fbpx
Shikoni përplasjen e veturës me autobusin në Prishtinë (Foto)

Shikoni përplasjen e veturës me autobusin në Prishtinë (Foto)

  12 Oct 2017

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash tek “Mensa e studentëve”, në Prishtinë.

Aty janë përfshirë një veturë dhe një autobus urban,

Në vendin e ngjarjes po qëndrojnë ekipet policore, deri sa nuk është raportuar për të lënduar.