fbpx

ZYRTARE: Futbollisti i njohur nënshkruan me Napolin (FOTO)

  05 Dec 2017

Napoli ka zyrtarizuar marrëveshjen për vazhdimin e kontratës me Faouzi Ghoulam deri në vitin 2022.
Faouzi Ghoulam ka konfirmuar të ardhmen e tij te Napoli.

 

Mbrojtësi i krahut, aktualisht i lënduar në gjurin e djathtë, do të vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës nga San Paolo.

Napoli ka zyrtarizuar marrëveshjen për vazhdimin e kontratës me Ghoulamin deri në vitin 2022, përcjell “lajmi.net”.

I kërkuar nga Juventus dhe Manchester City, Ghoulam ka vendosur të mbetet në Napoli.