fbpx

Zhvishet tërësisht Suzy Cortez, thotë se Messi do ta fitojë “Topin e Artë

  24 Dec 2017

Suzy Cortez beson se Lionel Messi do ta fitojë sërish Topin e Artë.

Ajo beson se argjentinasi do të triumfojë në vitin 2018, që do të ishte i gjashti në karrierë, një më shumë se Cristiano Ronaldo.

Ish-Miss Bum-Bum, Suzy Cortez, ka festuar me shampanjë në nder të Lionel Messit me shokë që triumfuan 3:0 në Santiago Bernabeu kundër Real Madridit.

Ajo i është gëzuar fitores dhe golit të Lionel Messit, teksa ka parashikuar se argjentinasi do ta fitojë sërish Topin e Artë, duke parë formën që po kalon.

Sipas Suzy Cortez, Messi në vitin 2018 do ta ngrejë në qiell Topin e Artë, teksa ka postuar foto me numrin gjashtë e zhveshur tërësisht në banjo.