fbpx

Zhvishet modelja shqiptare, publikon foto topless (Foto)

  28 Dec 2017

Modelaja e njohur me origjinë shqiptare, por mjaft e famshme në parsarelat botërore ka ndezur rrjetin me postimin e saj të fundit, shkruan Gazeta Blic.

Tika Camaj ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet topless.

Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare dhe diçka të tillë e ka treguar gjithnjë me postimet e saj.

Camaj, 28-vjeçare, e lindur në Shqipëri, është shfaqur toples tejet seksi.

Ja si i ekspozon hiret këtë herë.