fbpx

Zbulohet shuma, ja sa para hodhi Stresi në dasmën e Getit dhe Marinës

  01 Oct 2017

Një nga dasmat më të përfolura të këtij viti është padyshim ajo e Marinës dhe Getit.

Stresi ishte i vetmi reper jashtë grupit BS i cili ishte i ftuar në dasmë. Ai foli për dhuratën që i kishte çuar Getit dhe Marinës në një intervistë.

Ai zbuloi se në dasmë i kishte çuar mikut të tij një zarf.

Reperi ka zbuluar se zarfi ishte i mbushur me para dhe se kishte paguar vetëm për pjatën e tij.

Stresi u shpreh se:

Kaluam shumë mirë dhe Geti ka marrë vajzën më të mirë.