fbpx

Zbulohet se kush është e dashura e re e Majkit, ja çka e ka Shpend Ahmetin

  21 Dec 2017

Pas lidhjes së shkurtër e pastaj ndarjes nga Majlinda Zeka, reperi Majk e ka ri-gjetur dashurinë.

Fjala është për biondinën seksi, Melita Nushi e cila kohëve të fundit po shihet nën shoqëri të reperit të njohur, shkruan lajmi.net

Lajmi.net sipas disa burimeve zbulon se janë në lidhje dhe se ajo është vajza e Muhedin Nushit.

Kujtojmë se Nushi për katër vite të qeverisjes së Shpend Ahmetit ka qenë drejtor i Administratës, ndërsa në kohën kur kishë dhënë dorëheqje nga pozita e nënkryetarit të Komunës, Dardan Sejdiu, në vendin tij ishte emëruar Nushi.

Ai pritet të rikonfirmohet përsëri si drejtor i Administratës edhe në Qeverinë “Ahmeti 2”.