fbpx

Zbulohet FOTO ku shihet reperi shqiptar duke ia futur duart te ‘zogu’ këngëtares Baby Gee

  07 Dec 2017

Gordana Kingji, e njohur si Baby Gee, dhe reperi Fero ka zëra të shumtë, që kanë qenë në një lidhje të mundshme, pavarësisht asaj se këta të dy asnjëherë nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë.

Afërsia, që kanë treguar këta të dy në rrjetet sociale, s’ka gjasa të ndodhë mes një shoku dhe një shoqe. Të paktën në një fotografi të siguruar nga “GazetaBlic” mund të shihni këngëtarin e ri të ‘OnRecords’, Feron, teksa ia ka futur duart në organin gjenital Baby Gee-së.

Kjo fotografi më parë u publikua në SnapChat, për t’u fshirë më pas. U thënë se ajo llogari e SnapChat-it, nuk ishte origjinale e Goradanas, por personat në të shihet qartë, që janë Fero e Baby Gee.

Gee ka kohë që është larguar nga grupi “OnRecords” dhe për një kohë e kishte fshirë edhe llogarinë e saj në Instagram, për t’u rikthyer më pas me ‘plotë diss-a’ ndaj ‘Ex’-it të saj, që me shumë gjasë ka aluduar në Feron.

“Sot kam pasur 20 thirrje të humbura na ishi im” – kishte shkruar ajo në një fotografi të publikuar në “Instagram”. Me sa duket, Fero pavarësisht asaj se i është larguar Baby G, nuk po e lë rehat këtë të fundit.

Mëson se Baby Gee është larguar nga “OnRecords” për shkak të asaj, pasi ajo ka pasur probleme me të gjithë pjestarët e “OnRecords”. Kujtojmë që Baby Gee dhe Fero kanë një duet së bashku. Kënga titullohet “No Kiss” dhe deri më tani ka marrë mbi 2 milion shikime.