fbpx

Zafir Berisha braktis seancën e Kuvendit dhe ky është shkaku

  07 Dec 2017

Deputeti i Nismës për Kosovën, Zafir Berisha përmes rrjetit social Facebook ka bërë të ditur se sapo ka braktisur seancën e kuvendit.

Berisha arsyen e shkroi në Facebook.

Statusi i plotë:

Degradimi i fjalorit sot në Kuvend më ka bë me u ndi aq keq sa mos me mujtë me vazhdu edhe më tej në seancë.