fbpx
Yllka më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë, do ta ‘ҫmend’ burrin me këtë pamje

Yllka më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë, do ta ‘ҫmend’ burrin me këtë pamje

  13 May 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në public u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan dhe po duket tejet atraktive