fbpx

Yllka Kuqi çmend, shfaqet pa të brendshme në emision

  06 Dec 2017

Yllka Kuqi është padyshim njëra nga këngëtarët me zërin më unik në estradën shqiptare, rëndësi të madhe kohët e fundit këngëtarja po i kushton look-ut të saj, shkruan Gazeta Blic.

Yllka ka kohë që është prezente në skenën muzikore duke sjellur herë pas here kënge te cilat janë ber hite .

Këngëtarja Kuqi karakterizohet edhe për stilin e saj të veçantë.

 

Për çdo fotografi që Yllka publikon në rrjetin social Instagram merr komente dhe pëlqime te shumta nga ndjekësi te saj.

Ajo kohëve të fundit përveç projekteve të saj është përfolur edhe për ekspozimin e formave trupore.

E në disa fotografi që Gazeta Blic i ka siguruar këngëtarja shfaqet pa të brendshme xhirimet e një emisioni për vitin të ri.

Më poshtë shikoni fotografit.