fbpx

Ylli i Big Brother me krenari shfaq fotot ku e ka bërë ndryshimin e gjinjve të saj

  14 Nov 2017

Ylli i Big Brother, Ellie Young ka zbuluar rezultatet e punës së saj sekrete për ngritjen e gjinjve, shkruan DailyMail, përcjellë GazetaBlic.

Bukuroshja 24 vjeçare, e ka shpërndarë një fotografi ku shihet ndryshimi ekstrem i gjoksit të saj pas operacionit. Ajo për ta ruajtur modestinë e saj ka publikuar fotografitë duke i vendosur në gjinjtë saj edhe disa


Ajo u bë yll në BB herët këtë vit pas të cilit ajo fitoi zemrën e miliona fansave. Ellie arriti kulminacionin e famës së saj kur ajo doli në krye të Kompleksit Borehamwood në korrik.

Ajo para se të futej në operacion e kishte fotografuar veten me shumë shënime në trupin e saj.
Ajo në fotografinë e publikuar kishte lënë edhe një përshkrim ku kishte shkruar:

“Ja ku janë fotografitë e mija, para dhe pas operacionit. Jam tepër tepër e lumtur me rezultatet, aktualisht as që mund ta besojë dallimin dhe ka vetëm 4 ditë që kur kam kryer operimin. Desha t’ua tregoi rezultate reale.

‘Kisha dhimbje dje në gjoks, por sot ndihem shumë më mirë. S’mund ta falënderoj pa masë edhe @bonvoyagebeautycosmeticsurgery që ma kthyen përsëri vetëbesimin. Nuk janë ngritur vetëm gjinjtë e mi, por tani mund ta shihni edhe belin tim!

‘Jam ende e ënjtur, kështu që mezi po pres t’i shoh ato pas disa javësh. – ka shkruar ajo.