fbpx

Xhesika Ndoj nuk ndalet as në Itali, ja çfarë bënë…

  25 Sep 2017

Këngëtarja Xhesika Ndoj duket se është duke e shijuar mjaft kohën e saj në Itali.

Herë pas here ajo publikon foto nga qëndrimi së bashku me vogëlushen e saj Alessia.

Aktualisht ajo gjendet në Napoli dhe nuk nguron të tregojë gjoksin e saj shpërthyes.