fbpx

“Xhesika” e “O sa mirë” pozon e mbuluar vetëm me peshqir

  15 Dec 2017

Në serialin “O sa mirë” njihet si femra më e bukur e klasës.

Por, edhe në realitet, Arta Nitaj është shumë e kujdesshme ndaj formave trupore dhe bukurisë që posedon.
Fotomodelja ka hedhur një fotografi në rrjetet sociale teksa shihet se po kryente një tretman të fytyrës.

Maska ‘gold’ në fytyrë dhe trupi i mbuluar vetëm me peshqir, kanë zgjuar vëmendjen mediale!