fbpx
Vlora Çitaku ‘zbulon’ dashurinë e jetës së saj?

Vlora Çitaku ‘zbulon’ dashurinë e jetës së saj?

  14 Mar 2019

Ajo përveç se është një femër e suksesshme, është edhe atraktive.

Vlora Çitaku është ambasadorja e Kosovës në ShBA.

Ajo përveç se është një femër e suksesshme, është edhe atraktive.

Vlora, është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të ndryshme.

Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘ ajo ka publikuar një imazh me nipin e saj dhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar ‘Dashuri‘.