fbpx

Vlora Çitaku e bukur si kurrë më parë, shkëlqen në fotografin e fundit

  01 Dec 2017

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,Vlora Çitaku njihet si një ndër ambasadoret me të zonjat që ka pasur shteti i Kosovës, shkruan Gazeta Blic.

Ambasadorja Çitaku është mjaft e suksesshme në karrierë, por përveç kësaj Çitaku ka edhe shumë anë tjera pozitive.

Ajo shpesh poston fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, dhe bëhet lajmi kryesor në mediat rozë e gjithë kjo falë stilit të saj.

Edhe në fotografinë e fundit, ambasadorja është kujdesur mjaft mirë për stilin e saj, kështu ajo duket shumë bukur me gardërobën që ka zgjedhur të vesh.

Kujtojmë që ambasadorja muaj më parë ka mbushur 37 vjet, moshë kjo të cilën Çitaku me fizikun e saj nuk e tregon aspak.

Ndryshe, Çitaku është ende beqare./ GazetaBlic./