fbpx

Vlora Ҫitaku bëhet ‘nuse’, nuk do ta besoni sa bukur po duket sonte (Foto)

  14 Nov 2017

Vlora Ҫitaku është Ambasadorja e Kosovës në Shtete e Bashkuara të Amerikës.

Ajo konsiderohet si njëra ndër femrat më të suksesshme të skenës politike kosovare.

Vlora jashtë ‘petkut’ të një politikaneje është edhe një femër shumë atraktive.

Se është e tillë e ka dëshmuar edhe sonte me fotografinë e publikuar në rrjetin social Instagram ku ajo është mjaftë aktive me postimet e saj.

Në foton në fjalë, shihet që sapo është rregulluar ku po duket bukur dhe shumë elegante…/ORAinfo