fbpx
Vjosa Osmani ”tremb” pushtetin, publikon fotografinë më të fuqishme që mund ta keni parë ndonjëherë

Vjosa Osmani ”tremb” pushtetin, publikon fotografinë më të fuqishme që mund ta keni parë ndonjëherë

  26 Oct 2017

Deputetja e parlamentit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani së fundi ka qenë mjaft aktive në seancat e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Mirëpo ajo ka qenë e pranishme edhe në rrjetet sociale, përmes postimeve dhe fotografive të ndryshme që ka postuar.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi me antarët tjërë të LDK-së me të cilët Vjosa shihet se ka raporte tejet të mira.

Bëhet fjalë për deputetin Anton Quni dhe Lumir Abdixhikun.

‘’Gati për cdo betejë’’, ka shkruar Vjosa rreth fotografisë që ka publikuar e që shihet së është bërë në sallën e Kuvendit të Kosovës.

Duket se Vjosa me antarët e LDK-së janë gati për çdo betejë në Kuvend.

Për më shumë shihni foton: