fbpx

VIDEO/Mes Shefqet Krasniqit dhe Elvis Naçit: Kë zgjedh Gold AG

  16 Dec 2017

Reperi Gold Ag njihet si artist që ka një stil tjetër të të kënduarit.

Me këngët e tij, reperi ka prekë çdo herë tema të ndryshme të cilat i preokupojnë qytetarët, shkruan lajmi.net.

Reperi ishte i ftuar në rubrikën ‘Kë zgjedh’ të emisionit ‘Mirage’ ku u vu para pyetjeve për të cilat e kishte të vështirë të zgjedhte nga një protagonist.

Jo vetëm nga bota e muzikës, Gold Ag kishte pyetje edhe prej fushave të tjera, ai u pyet edhe se kë zgjedh mes dy imamëve, Shefqet Krasniqit dhe Elvis Naçit, meqë rast dha një përgjigje interesante.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe nga minuta 0:53 mësoni se cilin prej dy imamëve e zgjodhi Goldi.

https://youtu.be/A0rU7_a8mww