fbpx

VIDEO/Kap të dashurën shqiptare “mat”, shtanget kur sheh me sytë e tij si “ia dredh”

  10 Dec 2017

Një djalë amerikan është shtangur kur ka parë të dashurën e tij shqiptare e cila e tradhton “sy për sy”.

Pas dyshimeve të forta që kishte për të, ai e vë në provë dhe çdo gjë filmohet.

Vajza merr një taksi teksa donte të shkonte në një studio për të bërë tatuazhin e radhës.

Djali që ishte në makinë ishte pikërisht personi i “infiltruar”, i cili duket se e ka bërë për vete fare kollaj.

Shqiptarja ka shkëmbyer numrin e telefonit me djalin muskulor, ndërsa i dashuri i saj ka mbetur i shtangur nga pamjet duke shpërthyer në ofendime ndaj saj.