fbpx

VIDEO/ Tmerrohet Erdogan, dikush ngjitet në skenë dhe e…

  24 Dec 2017

Erdogan teksa ka qenë në një takim, dikush është ngjitur në skenë për ta përqafuar, por Presidenti turk është trembur disi.

Në moment ka ardhur rojet dhe e kanë larguar.