fbpx

VIDEO-Skandal +18/ Tifozja Partizanit ul brekët dhe… në mes të stadiumit

  04 Dec 2017

VIDEO-Skandal +18/ Tifozja Partizanit ul brekët dhe... në mes të stadiumit

Partizani ka fituar sot me rezultat 3-0 në fushën e Lushnjës. Gjithsesi dita nuk ka shkuar dhe aq mbarë për këtë tifoze të Partizanit e cila duket se nuk e ka mbajtur më dhe ka kryer nevojat në stadium, ku pak më tutje ishin tifozët e tjerë.