fbpx

VIDEO/ Sharlatini Olsi Jazexhi: Kosova nuk është shtet sovran, është koloni e Amerikës

  19 Dec 2017

Në emisionin Top Show janë përplasur ish-ambasadori shqiptar Tonin Gjuraj, në Izrael me sharlatinin Olsi Jazexhi për Jerusalmin dhe Kosovën.

Për më shumë shikojeni videon nga minuta e 14: