fbpx

VIDEO/ Politikani shqiptar i jep fund beqarisë, ja çfarë ndodh në dasëm

  28 Dec 2017

VIDEO/ Politikani shqiptar i jep fund beqarisë, ja çfarë ndodh në dasëm

Blendi Sulaj kandidoi për deputet dhe ishte i katërmbëdhjeti në listën e Partisë Demokratike në zgjedhjet e 25-qershorit, por nuk mundi dot të fitonte mandatin e deputetit.

Sulaj e ka djegur shaminë e beqarit në një ceremoni luksoze dasme, ku ajo që bie në sy janë dollarët e hedhura në tokë kur çifti kërcen.