fbpx

VIDEO/ Përplasje fizike mes deputetëve të opozitës dhe gardës

  18 Dec 2017

Përplasje fizike në Kuvend.

Deputetët e PD-së iu afruan foltores në momentin kur Berisha iu afrua foltores dhe nuk u lejua nga garda.