fbpx

VIDEO/ Momenti shokues kur autobusi përfundon në shkallët e stacionit të metrosë, shtyp për vdekje pesë kalimtarë rasti

  25 Dec 2017

Në qendër të qytetit rus, Moskë, një autobus ka “fluturuar” duke përfunduar shkallëve të stacionit të metrosë, me ç’rast kanë humbur jetën të paktën pesë persona

Sipas informatave të para, shoferi i autobusit kishte humbur kontrollin mbi timonin dhe kishte përfunduar në tunelin nëntokësor, transmeton Telegrafi.

https://youtu.be/7Ne91K1JCeA