fbpx

VIDEO/ Kallashi pa të brendshme, Iva Aliko i ‘fut duart’ dhe…

  24 Nov 2017

Iva Aliko dhe këngëtarja Kallashi ishin sot në emisionin “Zonë e Lirë”.

Aliko ishte gjysmë e zhveshur, ndërkohë Kallashi po ashtu provokuese tha se ishte pa të brendshme.

Këtë fakt e konãrmoi Aliko e cila pa poshtë fustanit të saj.

“Është e vërtetë, Kallashi është pa të brendshme”, tha Aliko.