fbpx

VIDEO/ Fitoi 1 milion paund tek ‘Kush do të bëhet milioner?’, por mashtrimi u zbulua

  25 Nov 2017

Personi i tretë që do të fitonte cmimin e madh prej 1 milion paund në emisionin ‘Kush do të bëhet milioner?’ nuk ia arriti të marrë cekun, edhe pse iu përgjigj të gjitha pyetjeve saktë.

Charles Ingram ka gjetur mënyrën e duhur për të vjedhur përgjigjet, pa e kuptuar askush. Sa herë që ishte në mëdyshje, ai thoshte të gjitha alternativat dhe priste kollitjen e të shoqes për të zgjedhur.

Kjo gjë u kuptua pasi u shpall fituesi i tretë, por stafi i emisionit e ka gjykuar si të padrejtë dhe vjedhje pasi nuk e ka arritur me forcat e veta.