fbpx

VIDEO EKSKLUZIVE NGA VRASJA NË ÇAIR

  20 Dec 2017

Incident i armatosur në Çair, më saktësisht në rrugën “Xhon Kenedi” përballë shkollës së mesme “Cvetan Dimov”.

Identiteti i viktimës ende nuk dihet e as motivet e sulmit.

Në vendgjarje arritën ekipet e policisë dhe ndihmës së shpejtë. Ende nuk dihet nëse personi i qëlluar me “kallashnikov”, është gjallë apo jo.

https://youtu.be/-execlEGLCY