fbpx

Video e re/Rrahja e Daut Haradinajt dhe Lahi Brahimjat me Policët (VIDEO)

  07 Dec 2017

Albin Kurti i pari kishte nisur të përleshej me Policinë, e në mbrojte të tij i dolën edhe deputetët tjerë përfshirë edhe ata të AAK’së, Daut Haradinaj dhe Lahi Brahimaj.

Gazeta Express sjell pamje të reja nga momenti i përleshjes: