fbpx

VIDEO/ Atentati me eksploziv në Vlorë, identifikohet shoferi i plagosur. Ja emri

  27 Nov 2017

VIDEO/ Atentati me eksploziv në Vlorë, identifikohet shoferi i plagosur. Ja emri

 

Një i ri ka mbetur i plagosur mëngjesin e sotëm pasi makina me të cilën ai po udhëtonte ka shpërthyer si nga shpërthimi i një eksplozivi.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si ‘Bishti i Kalldrëmit’ në qytetin bregdetar.

Burime nga policia thanë se i plagosuri ka marrë dëmtime në të dy këmbët. Ai është identifikuar si Ines Hajrulla dhe është 25 vjeç.