fbpx

Video 12 sekondëshe që e bëri të famshme Encën

  14 Dec 2017

Enca Haxhia është ndër top këngëtaret e cila komentohet më së shumti në mediat rozë.

Kjo për faktin se gjithmonë sjell diçka të re si në paraqitje e madje edhe në pamjen e saj.

Enca për një kohë të shkurtë ka arritur debutimin në tregun muzikor ku u bë shumë e famshme.

Pikërisht, kjo video është arsyeja pse është bërë kaq e famshme dhe që ka afruar një numër të madh të ndjekësve që aktualisht ka.

Duhet përmendur se kjo video është promo e këngës ‘A po të pëlqen’ të cilën këngëtarja e ka sjellur para 3 viteve me poza tejet provokative.

Enca tanimë është duke e shijuar famën dhe sukseset e saj, padyshim që duke sjellur projekte të reja, e ky i fundit është ‘Ciao’.

Enca është ndër artistet që u bë e njohur shumë shpejt dhe e cila ka kaluar 1 milionëshin e ndjekësve në rrjetin social ‘instagram’.