fbpx

Vetvendosja kërkon diçka të papritur nga LDK !

  08 Nov 2017

Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Dardan Sejdiu u ka bërë thirrje përfaqësuesve të Lidhjes Demokratike të Kosovës për debat televiz.

Statusi i plotë:

Edhe një herë po i ftoj, meqë prej dje nuk u përgjigjën, e meqë Avdullah Hoti tha që janë të gatshëm për debat.

Të enjtën me 9 Nëntor në ora 21:00, televizionin, formatin dhe moderatorin e debatit zgjedheni ju.