fbpx

Vesa Luma pozon në bikini(FOTO)

  29 Dec 2017

Ishte top lajm në mediat rozë se Vesa Luma dhe Big Basta po ndahen.

Por gjithçka u hedh poshtë nga këngëtarja, duke treguar se ata janë një familje e lumtur, por që Big Basta jeton larg familjes, shkruan arbresh.info.
E ditëve të fundit Vesa është shpërngulur në SHBA për të jetuar me bashkëshortin e saj.

Ndërsa tani familja kanë vendosur që të fillojnë pushimet para festave të fundvitit.

Zelanda e Re është vendi ku janë duke qëndruar Vesa Luma dhe Big Basta.

Ajo ka publikuar një imazh ku shihet e veshur në bikini, se sa i ka kthyer ajo format trupore pas lindjes së djalit, shikojeni në fotografin më poshtë