fbpx
Veç dëgjone se çfarë thotë ky plak për Familjen Jashari dhe Drenicën

Veç dëgjone se çfarë thotë ky plak për Familjen Jashari dhe Drenicën

  10 Mar 2019

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë Teuta Selimi dhe Blero. Këta të dy kanë folur për këngën e re të cilën e sollën dje.

Por gjatë emisionit ka pasur edhe momente kur njëri nga mysafirët është futur në siklet. Teuta Selimi nuk ka mundur ta pranoj faktin se si iu është fshirë e gjithë kënga e re, shkruan Gazeta NewBorn.

Këtë lajm ia jep Blero, por në fakt e tëra ishte kamerë e fshehur.

Blero ka treguar edhe tre këngëtarët që do të këndojnë për dasmën e tij me 21 shtator. Ata janë Sabri Fejzullahu, Ramadan Krasniqi-Dani si dhe Shkëlzen Jetishi -Xeni

Poashtu gjatë emisionit, është ftuar edhe një plak nga Prekazi i cili ka folur për luftën e shenjtë për betejën e Prekazit e cila kishte ndodhur 21 vite më parë.